• недела, 14 јули 2024
Тешко повреден 20-годишен скопјанец, изгубил контрола над возило и удрил во столб

Тешко повреден 20-годишен скопјанец, изгубил контрола над возило и удрил во столб

Скопје, 11 јуни 2024 (МИА) - Тешко повреден е 20-годишен скопјанец, откако изгубил контрола над вози...

Мисајловски: Економијата како столб на новата влада, борба против корупција, да направиме подобро утре се дел од темелните принципи за кои се разговара со Вреди

Мисајловски: Економијата како столб на новата влада, борба против корупција, да направиме подобро утре се дел од темелните принципи за кои се разговар...

Скопје, 13 мај 2024 Главна особина помеѓу коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ и Вреди треба да бидат т...

Image

Остани поврзан