• недела, 14 јули 2024
Де Роси уште три години во Рома

Де Роси уште три години во Рома

  Рим, 7 јуни 2024 (МИА) – Тренерот на Рома, Даниеле Де Роси, ќе го продолжи договорот...

Алекс Сандро го напушта Јувентус

Алекс Сандро го напушта Јувентус

  Торино, 25 мај 2024 (МИА) – Дефанзивецот на Јувентус, Алекс Сандро ќе го напушти клуб...

Александер – Арнолд на радарот на Реал

Александер – Арнолд на радарот на Реал

Мадрид, 13 мај 2024 (МИА) – Реал Мадрид е заинтересиран за дефанзивецот на Ливерпул, Трент Алекс...

Педри сака да остане во Барселона

Педри сака да остане во Барселона

  Мадрид, 15 април 2024 (МИА) – Шпанскиот фудбалски репрезентативец Педри потврди денес...

Image

Остани поврзан