• петок, 24 мај 2024

Брз струја утре две улици во општина Центар

Брз струја утре две улици во општина Центар

Скопје, 11 февруари 2024 (МИА) - Без струја утре од 8:30 до 16 часот ќе останат корисниците од улиците „Коста Кирков“ бр. 3 и Дебарца бр. 13 во општина Центар, соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје. бк/

Можно е и ова да ти се допаѓа

Остани поврзан