• недела, 16 јуни 2024
Ди Каприо како Френк Синатра во новиот филм на Мартин Скорсезе

Ди Каприо како Френк Синатра во новиот филм на Мартин Скорсезе

Лос Анџелес, 18 април 2024 (МИА) - Американскиот глумец Леонардо ди Каприо наводно ја добил улогата...

Џенифер Лоренс е бремена

Џенифер Лоренс е бремена

Лос Анџелес, 9 септември 2021 (МИА) - Глумицата која е најпозната по улогата во филмскиот серијал „Игри...

Image

Остани поврзан