• петок, 21 јуни 2024
Четири жртви во пукање во Јапонија, осомничениот уапсен по 12 часа потрага

Четири жртви во пукање во Јапонија, осомничениот уапсен по 12 часа потрага

Вашингтон, 26 мај 2023 (МИА) – По 12-часовна потрага во рурален дел на Јапонија вчера е уапсен маж (...

Image

Остани поврзан